Aktuálně (podzim 2013): Jednáme s dalšími potenciálními americkými lektory, kteří by mohli po své "aklimatizaci" v ČR nahradit ve vedení klubu Ryana.  O tom zda a kdy bude klub obnoven, vás budeme informovat na plakátech a těchto stránkách. Děkujeme za pochopení.


Z důvodu návratu lektora Ryana Overa do Spojených států se bude poslední setkání v tomto školním roce konat 23. května.

Děkujeme všem účastníkům za přízeň a zveme vás na další naše akce, včetně prázdninového Family English Campu v Krkonoších, kde si můžete angličtinu s rodilými mluvčími pilovat celý týden a ještě si přitom užít spousty legrace.

Na nový školní rok 2012/13 se snažíme zajistit pokračování klubu s podobně nadšenými a kvalifikovanými lektory, jako byli Ryan a Christy.


Anglická konverzace

MAKAK - Mírně Adrenalinový Klub Anglické Konverzace vedený tvořivým a netradičním způsobem rodilým mluvčím z USA.

Pro dospělé a dospívající, každou středu 18.00-19.30 v malé klubovně MC Sedmikráska, Oblá 51.

Účast v klubu je zdarma. Více informací níže na této stránce.

Další info: Aleš Kratochvíl ales.kratochvil(zavinac)cb.cz

  facebook  


What is MAKAK?

MAKAK is a weekly club intended to provide a fun and relaxed atmosphere for people to practice speaking English.

What to expect?

Each week there will be a particular topic, which will be the focus of that week’s conversations. We will have a time to learn germane vocabulary words, read a relevant passage or article, do some kind of activity to practice the words and finally discuss the topic using some questions.

Who can come to MAKAK?

Although a basic command of the English language would be helpful, all skill levels are welcome. Please don’t be afraid to come if you’re a beginner. Also, you can join at any time during the year.

 Who leads MAKAK?

Ryan Over is a recent graduate from University of Rochester in Rochester, NY with a bachelor’s degree in Biochemistry. He is learning Czech while working with Betanie Novy-Liskovec before he returns to the USA to begin a PhD in Biochemistry next fall. Christy Gascho and her husband (and four kids!) have lived in the Czech Republic for quite a while working with Betanie. Christy speaks Czech fluently and teaches English conversation at Zakladni skola Hroznova.