2013: Letošní sezóna skončila a s ní i období našich několikaletých pravidelných aktivit na basebalovém hřišti. Od roku 2014 bude hřiště využívat pro softball Sportovní klub SEVER Brno. Přejeme úspěchy a radost ze hry.


Fotky z "Mistrovství hřiště" 2011

/album/baseball-2011/baseball-0023-jpg/

—————

/album/baseball-2011/baseball-0002-jpg/

—————

/album/baseball-2011/baseball-0012-jpg/

—————

/album/baseball-2011/baseball-0024-jpg/

——————————


Další fotky najdete ve FOTOGALERII.


Aktuálně:

(2.4.2012) V úterý 3. dubna začínáme novou sezónu 2012! Tréninky budou každé úterý a čtvrtek od 16.30 do cca 18.30.  

(4.11.2011) Začátkem listopadu skončily tréninky venku, ale máme rozjednaný pronájem tělocvičny - pravděpodobně vždy v pondělí 18 - 19 hodin. Sledujte aktuality.

(26.9.2011) Ryan je tu!!! Doletěl z Ohia, mladý, sympatický, nadšený a těšící se na setkání s vámi. Češtinou ještě nevládne, ale s překladem mu pomůže Rich Gascho. Tréninky s nimi začínají od čtvrtka 29. září.

(31.8.2011) Trenér a vedoucí baseballu Justin Loy se v září stěhuje na Severní Moravu za novými úkoly (bude tam pracovat jako profesor na soukromém Gymnáziu). Až se trochu uklidní situace s jeho přesunem, uspořádáme pro něj setkání na rozloučenou (a "na poděkovanou"), na nějž jste zváni všichni, kdo jste se s ním v průběhu let poznali na baseballu nebo jinde.

Z důvodu jeho stěhování nebudou pravidelné tréninky v září organizované, ale vy, kdo máte své vlastní vybavení, se můžete sejít a zahrát si sami - hřiště je vám v té době k dispozici.

Koncem září čekáme za Justina náhradu, mladého amerického kouče Ryana Overa. Asistovat mu bude Richi Gasho, který mluví česky, jako když bičem mrská a kterého jste někteří mohli poznat už na letním sportovním táboře.

Sledujte tyto stránky pro aktuální informace.

Informace o Baseball Clubu

Probíhá od začátku dubna do konce října (s přestávkou o letních prázdninách) každé úterý a čtvrtek od 16.30 do 18.30 hod. na baseballovém hřišti Plachty v Brně-Novém Lískovci. Je možné kdykoli přijít, přidat se, zahrát si. Nejde nám o vrcholový sport, ale o to, abychom se sportovně vyřádili a užili si přitom i trochu legrace.

Pro kluky i holky. Většině hráčů je mezi 8 -21 lety, ale klidně se mohou přidat i rodiče.

Účast i zapůjčení vybavení je zdarma.

Pravidelné tréninky občas doplníme dalšími akcemi (Mistrovství hřiště, "Grill-party", sobotní akce, příměstský tábor, ... )

V současnosti pod vedením mladého amerického trenéra Ryana Overa (kontakt: rsover4(zavinac)gmail.com) a asistenta Richiho Gascho .

Našimi hodnotami jsou slušnost, vzájemný respekt, přátelství a fair-play.

Klub je neziskového charakteru a je určen široké veřejnosti, především z Nového Lískovce a okolí. Nabízíme jej na základě dohody s ÚMČ o rozvíjení sportovní činnosti mezi dětmi a mládeží v Novém Lískovci a pronájmu baseballového hřiště v rekreačním areálu Plachty na sídlišti Kamenný vrch.

 Přihláška pro nezletilé účastníky: Prihlasky-Baseball_2012b.pdf (233,9 kB)

 

  We meet every Tuesday and Thursday from 16.30 to around 18.30.  We meet from April (first Tuesday in April is the 1st practice) to the end of October (as long as the weather is ok).  We take a break in August due to the lack of children because of prazdniny.  We currently have ages 7-21.  We accept girls and boys of all ages.    We do training activities to teach baseball and to enhance their skills.  We also split into 2 teams and play against each other.  Throughout the year we try to plan various activities such as a clinic, on field party, and our annual “Mistrovstvi Hriste” where we have a 5  game championship at the end of June.  We have done other activities like clean up the field day and go to a baseball game in Brno.  This baseball club is free and you don’t have to sign up; only show up.  We make sure that everyone is respectful to everyone else.  We strive to serve the community by providing clean fun and outdoor exercise for the youth of Novy Liskovec.  Two Americans lead the club.


 

Mimořádné akce v roce 2012 budeme postupně zveřejňovat. Dozvíte se o nich také na Facebooku a na blogu Sports'n'Games (www.sportovnitabor.cz).


Plán akcí pro sezónu 2011

Začátek tréninků v novém školním roce (už s trenéry Ryanem a Richim): čtvrtek 29. září

Začátek pravidelných tréninků: úterý 5. dubna

Společná úprava hřiště:  sobota 14. května

Vodní fotbal: sobota 28. května

Mistrovství hřiště: 2., 7., 9., 14. a 16. června

Trénink sponzorů na exhibiční zápas: pátek 17. června

Exhibiční zápas se sponzory, Grill-party a vyhlášení výsledků Mistrovství hřiště: sobota 18. června

Sports'n'Games - příměstský tábor pro děti a mládež: 18.-22. července

Srpen - přestávka

Pomoc při Kameňák se baví: září

Akce na ukončení sezóny: říjen (bude upřesněno)

Další akce budou včas oznámeny. Změna programu vyhrazena. 


Ohlédnutí za rokem 2010:

Ve Fotogalerii najdete i nějaké fotky z baseballu, "Mistrovství hřiště" a Grill-party.

V červnu proběhlo každoroční "Mistrovství hřiště" (v termínech 10., 15., 17., 22. a 24. června)

V  neděli 20. června byla tzv. "Rodinná sešlost" členů a přátel CB-Betanie v N.Lískovci (tj. sponzorů baseballu) s tréninkem na exhibiční zápas

V sobotu 26. června odpoledne jsme si užili GRILL-PARTY s vyhlášením výsledků Mistrovství hřiště a exhibičním zápasem se sponzory

19.-23. července proběhl v prostoru baseballového hřiště a okolí příměstský sportovní tábor pro děti a teenagery Sports'n'Games.

V létě někteří z nás vyjeli s Justinem "na zkušenou" do USA.

V srpnu jsme měli oddech, v září jsme to zase rozjeli:

V neděli 12.9. odpoledne jsme byli jednou z "atrakcí" akce Kameňák se baví, pak jsme znovu vpluli do pravidelných úterků a čtvrtků.